Naše nabídka

Závory

Závory SPIN

Závora SPIN je automatická elektromechanická závora vhodná pro vjezdy široké až 7 m. Změna levé a pravé aplikace je velice snadná. Provedení RAL 1003 nebo nerez. Závora je vhodná pro rychlý provoz.

Více informacíUkázky realizací

Závory RAINBOW

Závory Rainbow slouží ke kontrole a řízení vjezdů pro motorová vozidla. Ústředna závory je instalována do horní části závory, kam zároveň snadno zapojíte kabely a systém seřídíte. Rainbow závory v sobě mají zařízení pro instalaci osvětlení, které lze nahradit klasickým majákem a zároveň jsou opatřeny motorem o 24V a dodávkovým dekodérem, díky němuž je zajištěna vysoká bezpečnost.

Více informacíUkázky realizací

Závory SIMPLE

Automatizované závory Simple se skládají ze tří hlavních částí. Motorový systém obsahujíce jednosměrný nízkonapěťový motor, řídicí jednotku, blikající světlo, vyrovnávací pružinu a uvolňovací systém. Tyč je k dostání v několika různých variantách a bezpečnostní nosník se dá instalovat jak na zeď, tak na sloup. Ruční manuální odjišťovač je chráněn personalizovaným klíčem a umožňuje manuálně pohybovat tyčí v případě výpadku elektrického proudu.

Více informacíUkázky realizací

 

garážová
vrata

zjistit více

venkovní
rolety

zjistit více

venkovní
žaluzie

zjistit více

brány
a ploty

zjistit více

pergoly

zjistit více
 

© Copyright 2024 Jan Špinar | garážová a stínící technika

Vytvořili v: