Naše nabídka

Žaluzie venkovní

C-80

Lamela ve tvaru písmene C. Žaluzie s lamelami C80 vám vyrobíme v různých rozměrech, takže jimi snadno zastíníte i větší skleněné plochy.

Více informacíUkázky realizací

Z-70

Venkovní žaluzie Z-70 jsou technicky obdobné jako venkovní žaluzie Z-90, ale díky menší šířce lamel působí jemnějším a luxusnějším dojmem. Lamely ve tvaru písmene Z jsou na hranách opatřeny těsněním, které zajišťuje dokonalé a velice tiché dosedání. Ideální řešení pro špaletu s hloubkou do 12cm.

Více informacíUkázky realizací

Z 93/S-93

Kde jsou lamely S93 oblé, tam mají lamely Z93 hrany. Lamely do sebe díky tvaru písmene Z nebo S skvěle zapadají a tím lépe chrání před slunečním svitem a úniky tepla.

Více informacíUkázky realizací

 

Výhody venkovních žaluzií

  1. Chlazení budov - Zavřená venkovní žaluzie zadrží 94% tepelné energie a je skoro 10 x účinnější než žaluzie vnitřní. Venkovní žaluzie vybavené čidly reagují na slunce a povětrnostní podmínky. Interiér je pak podle potřeby chráněn proti ohřívání.
  2. Světelná pohoda - Žaluzie účinně odstíní až 80% světelného záření. Motorizované žaluzie vybavené čidly zase plynule regulují osvětlení v domě.
  3. Ochrana soukromí - Díky správnému nastavení lamel bude uvnitř světlo, ale zvědavci dovnitř neuvidí. Automatický pohyb žaluzií navíc odradí případné zloděje.
  4. Kvalitní zpracování - Lamely žaluzií sami vyrábíme, proto se dokážeme zaručit za jejich vysokou kvalitu. Na žaluzie LOMAX získáte záruku 5 let.
  5. Jednoduché ovládání - Nejjednodušší je ovládat rolety pomocí motoru, ale nabízíme i ruční ovládání i interiéru. Rolety ovládané motorem se můžou dále doplnit o dálkové ovladače a nebo mobilní aplikaci, která umožňuje ovládat pomocí chytrého telefon odkudkoliv na světě..
 

garážová
vrata

zjistit více

venkovní
rolety

zjistit více

venkovní
žaluzie

zjistit více

brány
a ploty

zjistit více

pergoly

zjistit více
 

© Copyright 2024 Jan Špinar | garážová a stínící technika

Vytvořili v: