Naše nabídka

Screenové rolety

Zip

Screenová roleta ZIP je technicky propracovaný doplněk, který prakticky i designově dotvoří vzhled rodinných domů, nebo třeba administrativních budov. Látka je pevná a odolná vůči větru a zároveň supluje síť proti hmyzu. ZIP roleta funguje i jako efektivní stínící element, má termoregulační efekt a motorické ovládání.

Více informacíUkázky realizací

Zip economy

ZIP Economy navazuje na ZIP roletu a poskytuje totožné funkce za příznivou cenu. Skvěle zastíní okna a na všech typech staveb a svým nadčasovým vzhledem dotvoří charakter jakéhokoliv rodinného domu nebo kancelářské budovy. Díky své odolnosti a termoregulačním schopnostem uchrání dům před větrem a spoří energii. Je vhodná jak do exteriérů, tak do interiérů. Motorické ovládání je samozřejmostí.

Více informacíUkázky realizací

GW

Roleta GW nabízí efektivní a kvalitní zastínění a propůjčí oknům elegantní a nadčasový vzhled. Hodí se do exteriérů i interiérů, a to jak na rodinné domy, tak na administrativní budovy. Roleta je vysoce odolná vůči povětrnostním podmínkám a kvalitní materiál PVC, skelné vlákno nebo polyester zajistí dlouhou trvanlivost.

Více informacíUkázky realizací

Lite

Roleta LITE je „odlehčená varianta" screenové rolety GW a svým nadšasovým designem nenaruší žádný interiér ani exteriér. Je vybavena motorickým ovládáním, v případě nouze je všakmožno použít i manuální kliku. Díky široké škále provedení rolety LITE si můžete vybrat, jaký materiál vám vyhovuje. Všechny ale mají termoregulační schopnosti, vysokou odolnost a záruku kvalitního zpracování.

Více informacíUkázky realizací

Screen sky

Pro zastínění střešních oken je roleta Screen Sky jedinečnou volbou. Moderní designová roleta zaručí vysoce efektivní zastínění, v létě ochrání podkroví před přehříváním a v zimě zabraňuje únikům tepla. Zároveň eliminuje venkovní hluk z deště. Rolety Screen Sky jsou odolné, kvalitně zpracované a vzhledově nadčasové.

Více informacíUkázky realizací

 

garážová
vrata

zjistit více

venkovní
rolety

zjistit více

venkovní
žaluzie

zjistit více

brány
a ploty

zjistit více

pergoly

zjistit více
 

© Copyright 2024 Jan Špinar | garážová a stínící technika

Vytvořili v: