Naše nabídka

Markýzy

Malta

Jednoduchá markýza 5x3 m na terasu či balkón je efektivním a ekonomickým řešením pro zastínění menších prostor. Šíře markýzy je 5 m a výsuv 3,1 m. Ramena markýzy na terasu nebo na balkon jsou vyrobena ze slitiny hliníku a zaručí dlouhou trvanlivost a odolnost materiálu. Markýza je elektrická a zároveň i ruční. V nouzovém případě lze použít mechanickou kliku.

Více informacíUkázky realizací

Silver Plus

Markýza s vysoce designovým vzhledem a příznivou cenou je Silver Plus. Šířku markýzy můžete zvolit až do 5,3 m s výsuvem do 2,5 m. Dopřejte sobě, vaší rodině i přátelům příjemný odpočinek na terase ve stínu pod funkčním a vzhledným doplňkem. Vyberte si markýzy na míru přesně vašim požadavkům.

Více informacíUkázky realizací

Australia

Konstrukce markýzy Australia o rozměrech maximální šíře 9 m a maximálního výsuvu 3,6 metrů se hodí na větší terasy, ale i menší komerční plochy. Využití najde ale i na zahrádce nebo před menším restauračním zařízením. Možné je i nastavení sklonu markýzy a opírá se o nosný profil, který nabízí různé možnosti montáže. Látky na markýzy jsou připraveny na nepřízně počasí i ostré letní slunce.

Více informacíUkázky realizací

Jamaica

K zastínění velké terasy je markýza Jamaica ideální volbou. Konstrukce je kvalitní, odolná a zajišťuje tak dlouholetou trvanlivost, spolehlivost a stabilitu. Hodí se jak pro velké terasy, tak pro komerční využití. V markýze je použit Fleyerův řetěz, který v ramenech konstrukce zajišťuje tichý a přesný chod markýzy.

Více informacíUkázky realizací

Palladio

S markýzou Palladio se na vaší terase zrelaxujete naplno. Poskytne dostatek stínu všem, kdo ho vyhledávají. Maximální šířkou 7 m a maximálním výsuvem 3,6 m zajistí stín všem vašim přátelům i domácím mazlíčkům. Jedná se o polokazetovou markýzu s navíjecí hřídelí, která je v zavřeném stavu chráněna kazetou. Kazeta propůjčuje markýze stylový vzhled a skvěle doplní exteriér kolem vašeho domu.

Více informacíUkázky realizací

Dakar

Kazetová markýza Dakar se svými rozměry - maximální šířkou 6 m a maximálním výsuvem až 3,6 m, hodí především pro zastínění větších teras. Na rozdíl od polokazetových konstrukcí kazeta chrání nejen látku, ale i celou konstrukci markýzy před nepříznivými vlivy počasí.

Více informacíUkázky realizací

Casablanca

Kazetová markýza Casablanca je ideálním řešením pro velké terasy. Díky bytelné a kvalitní konstrukci skvěle poslouží prakticky, ochrání plochu před slunečními paprsky, ale zároveň zafunguje jako estetický doplněk. Markýza je vybavena vzpěrou navíjecí hřídele, která zajistí správné napnutí látky. Kazeta ochrání látku před nepříznivými vlivy počasí. Ovládání je plně automatizované, proto je velice jednoduché.

Více informacíUkázky realizací

Corsica

Markýza Corsica se nechá použít až do šíře 7 m šířky a 3,6 m výsuvu. Je velice snadno namontovatelná do jakékoliv výšky na fasádu domu a zároveň bytelná a odolná vůči vlivům počasí. Corsica je moderním designovým prvkem pro vaše terasy a skvěle poslouží svou funkčností.

Více informacíUkázky realizací

Giant

Z názvu markýzy vyplývá, že se jedná o nadrozměrné zastínění hodící se především pro ochranu větších ploch, například před restaurační zařízení nebo zahrádky. Markýza může posloužit jako alternativní řešení místo pevného zastřešení, neboť je odolná a spolehlivá. Konstrukce je vyrobena z extrudovaného hliníku a zavěšena na dvojité čtyřhranné hřídeli. Fleyerův řetěz zajišťuje bezpečné používání markýzy. Ovládání je automatizované.

Více informacíUkázky realizací

Bora

Boční markýza Bora bude vhodným pomocníkem pro balkony a terasy a poskytne dodatečné zastínění u terasových markýz a pergol. Chrání před projevy počasí, ať už před prudkými slunečními paprsky, tak před nárazy větru. Látka na markýzy je odolná, neprůhledná a doplní okolí domu nebo zahrádku před restaurací. Konstrukce je povrchově upravená práškovým lakováním.

Více informacíUkázky realizací

Italia

Krásná lakovaná markýza dotvoří luxusní vzhled vaší terase a poslouží velice efektivně celé rodině i vašim přátelům. Markýza může dosahovat šíře až 5m. Pohyblivá ramena jsou opatřena pružinovým systémem, který zajišťuje napínání látky. Konstrukce je velice odolná a stabilní, a proto bude sloužit celá léta. Zároveň je ale lehká k montáži.

Více informacíUkázky realizací

Jasmína

Terasová markýza Jasmina bude Vašim pomocníkem určeným pro zastínění teras a větších balkonů. Stabilní a lehká konstrukce zajistí snadné ovládání a dlouholetou životnost. Ovládání je možné jak elektrické, tak ruční pomocí kliky. Tato balkonová markýza je k dostání v celé řadě barevných provedení, a tak elegantně a prakticky dotvoří okolí Vašeho domu.

Více informacíUkázky realizací

Stela

Markýza Stela je kloubová markýza vybavena nosným profilem 40x40 mm, díky čemuž se držáky nechají libovolně umístit. Markýza je vyrobená z kvalitních materiálů a zajistí dlouholetou životnost a odolnost materiálu. Látka použitá na markýzu Vás ochrání před deštěm i slunečními paprsky. Ovládání je jak elektrické, tak ruční pomocí kliky.

Více informacíUkázky realizací

Isabela

Isabela krásná a praktická markýza Isabela je inspirována designovými trendy a vytvoří z Vašeho balkonu nebo terasy skvělé místo pro relaxaci a chvilku pohody. Na výběr je ze široké barevné škály, takže si budete moci vytvořit interiér k obrazu svému. Markýza spojuje praktičnost a eleganci. Spolehlivě ochrání prostor před slunečními paprsky a dotvoří charakter okolí Vašeho domu. Markýza je ovládána elektricky s maximálním výsuvem 3,5 m.

Více informacíUkázky realizací

Veranda

Kvalitní a dokonale řemeslně zpracovaná veranda s konstrukcí z extrudovaného hliníku lze nainstalovat jak do interiéru, tak do exteriéru. Na výběr je ze široké škály barev a materiálových provedení. Dopřejte si kvalitně zastřešený prostor, kde můžete relaxovat nebo pozvat návštěvu. Ovládání pergoly je elektronické a systém funguje v libovolném sklonu.

Více informacíUkázky realizací

Veranda S

Systém zastřešení verandy S je specifický a jedinečný pro svou variabilitu. Lze s ním snadno zastínit nepravidelné tvary, jakými jsou trojúhelníky nebo lichoběžníky. Proto se skvěle hodí do nevyužitých rohů a zákoutí zahrad nebo domů, kde si můžete vytvořit svůj relaxační koutek. K dostání je široká škála barev a látek a systém funguje v libovolném sklonu. Veranda S se hodí do exteriéru i do interiéru.

Více informacíUkázky realizací

Veranda FTS

Veranda FTS je vybavena vysoce technicky vyspělou konstrukcí a dvěma kazetami. Které umožňují vytváření modulů. Zároveň zahrnuje dva motory s vestavěnými čidly přetížení. Veranda zastíní velké plochy, aniž bude třeba ji rozdělit. Na výběr je široký výběr látek a materiálového provedení. Systém funguje v libovolném sklonu a dá se ovládat elektrickým pohonem.

Více informacíUkázky realizací

Veranda 206

Konstrukce verandy 206 je vyrobena z extrudovaného hliníku a je vybavena dvoukazetovým systémem a dvěma motory s vestavěnými čidly přetížení. Je vhodná pro instalaci do interiéru. Nabízí i materiálovou variabilitu, neboť lze použít jedna nebo dvě různé látky ze širokého výběru. Systém funguje v libovolném sklonu a je ovládán elektrickým pohonem.

Více informacíUkázky realizací

 

garážová
vrata

zjistit více

venkovní
rolety

zjistit více

venkovní
žaluzie

zjistit více

brány
a ploty

zjistit více

pergoly

zjistit více
 

© Copyright 2024 Jan Špinar | garážová a stínící technika

Vytvořili v: