Naše nabídka

Brány a ploty

Posuvné nesené brány

Samonosná brána je nejmodernějším řešením vjezdu do objektu. Posuvné brány vyrábíme jako samonosné, to znamená, že brána je letmo zavěšená a nejezdí po kolejničce. Jedná se o technické řešení, kdy brána je vynesena nosnou konstrukcí mimo průjezd. Velkou výhodou tohoto systému je, že odpadá problém v zimním období se zmrzlým sněhem, v létě s nečistotami od bláta, štěrku a dalšími nečistotami.

Více informacíUkázky realizací

Posuvné brány po kolejnici

Pojezdová brána je dobrým řešením tam, kde není prostor pro křídlovou bránu, nebo dostatečný boční prostor pro samonosnou bránu. Posuvná brána s pojezdovými koly se pohybuje po spodní vodící kolejnici instalované do připraveného betonového základu a z tohoto důvodu potřebuje rovnou vozovku. Konstrukční provedení kolejnicových bran je oproti bezkolejnicovým systémům jednodušší a proto i cenově výhodnější. Je však náročnější na stavební připravenost (výkopy a betonování pojezdové kolejnice).

Více informacíUkázky realizací

Teleskopické brány

Vjezd do vašeho objektu můžete vyřešit jednoduše a velice elegantně pomocí instalace teleskopické brány. Hodí se jak k rodinným domům, tak k chatám či chalupám. Pokud nemáte u domu dostatek místa pro odsunutí brány, tak teleskopická brána je potom jedinečným řešením. Uspoří boční prostor a zároveň i čas, neboť se teleskopická brána zavírá rychleji. Teleskopické brány se skládají ze dvou a více křídel, která jsou vzájemně propojená. Jedno z křídel je posouváno automatickým pohonem, zatímco druhé a další křídlo přes pomocný převod.

Více informacíUkázky realizací

Křídlové brány

Křídlová brána je klasickým řešením vjezdu do objektů. Užívá se všude tam, kde není boční prostor pro zajíždění brány pojezdové nebo samonosné. Křídlové brány se dodávají jako jednokřídlové nebo dvoukřídlové. U výroby a instalace křídlové brány, je důležité použití kvalitních závěsů křídel (pantů), které musí být dostatečně pevné a hlavně regulovatelné.

Více informacíUkázky realizací

Plotové dílce

Vyberte si ze široké nabídky kvalitně řemeslně zpracovaných plotů a oplocení. Naše výrobky zvelebí okolí vašeho domu, firmy, chalupy nebo chaty. Betonové ploty, doplněné kovovými prvky, jsou navíc velice odolné a téměř nesmrtelné. Perfektní a plně funkčí doplněk Vašeho objektu. Námi realizované ploty jsou k vidění například i v okrese České Budějovice.

Více informacíUkázky realizací

 

garážová
vrata

zjistit více

venkovní
rolety

zjistit více

venkovní
žaluzie

zjistit více

brány
a ploty

zjistit více

pergoly

zjistit více
 

© Copyright 2024 Jan Špinar | garážová a stínící technika

Vytvořili v: