Naše nabídka

Sítě proti hmyzu

Sítě pevné

Klidný spánek vám v létě zajistí síť do oken proti hmyzu. Komáři a mouchy nemají šanci před pevnými sítěmi, které velice snadno nainstalujete do svých oken. Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna s PVC složkou a má vysokou tepelnou roztažnost. Sítě jsou velice odolné a téměř průhledné, takže nenarušují výhled z okna. Instalace pevných sítí nevyžaduje žádné zásahy do okenních rámů. Dveřní sítě mohou být opatřeny samozavíracím pantem a hodí se pro většinu plastových, dřevěných či hliníkových dveří.

Více informacíUkázky realizací

Sítě rolovací

Rolovací síť do okna proti hmyzu s hliníkovým rámem je vhodná pro všechny typy okenních a dveřních profilů a nijak esteticky nenaruší ráz domu, potažmo okna. Díky bohaté nabídce povrchových úprav hliníkového rámu, snadno sladíte sítě s okny i fasádou domu.

Více informacíUkázky realizací

Sítě posuvné

Maximální bezpečí vám zajistí i posuvné ochranné sítě proti hmyzu, které mají efektivní funkční vlastnosti, jsou pevné, odolné a spolehlivé. Jsou vhodné především na dveře teras, balkónů a podobných prvků, které běžně přes den používáte a v noci je využijete k větrání. Sítě jsou opatřeny posuvným systémem a hodí se pro většinu oken a dveří.

Více informacíUkázky realizací

Sítě shrnovací - Plissé

Plissé shrnovací sítě mohou být užity jak na dveře, tak na okna a jsou nedocenitelným pomocníkem v především v létě, kdy bývá hmyz nejaktivnější. Sítě se dají shrnovat jak odshora dolů, tak do stran. Instalace i ovládání je velice jednoduché a nepůsobí rušivě ve vašem exteriéru ani interiéru.

Více informacíUkázky realizací

 

garážová
vrata

zjistit více

venkovní
rolety

zjistit více

venkovní
žaluzie

zjistit více

brány
a ploty

zjistit více

pergoly

zjistit více
 

© Copyright 2024 Jan Špinar | garážová a stínící technika

Vytvořili v: