Naše nabídka

Zasklívání lodžií

Bezrámová otočná - IVETA

Zasklívacím systémem IVETA je možno zasklívat lodžie rovné, rohové, předsunuté nebo i lodžie bez stropního panelu. Systém je řešen jako zavěšený, s možností pohybu jednotlivých skleněných dílců do stran, kde se jednoduchým způsobem otočí a následně zajistí. Zavěšení je tvořeno kolejničkou ve tvaru "U" z hliníkové slitiny. Tato kolejnička je na požadované straně pro otáčení skel upravena do tvaru připomínající písmeno "D". Tato úprava zajistí pohodlné otočení jednotlivých skleněných dílců k boční zdi. Tuto úpravu pro otáčení skel je možno vytvořit na libovolné straně, popřípadě na obou stranách.

Více informacíUkázky realizací

Rámová posuvná - TERMOplus

Systém TERMOPLUS Vám svým dokonalým provedením nabízí možnost zasklení stávajících stavebních otvorů např. lodžií, balkonů a francouzských oken. Instalací posuvného zasklení můžete i v panelovém domě vytvořit z balkonu nebo lodžie další prostor, který bylo doposud možné využívat pouze v letních měsících a zvětšit tak obytnou plochu bytu. V zimním období lze pomocí tohoto systému dosáhnout úspory tepla, v letním období umožňují posuvná křídla větrání až třemi čtvrtinami zasklené plochy. Při použití systému TERMOPLUS pro obvodové prosklení zimních zahrad získáte po odsunutí zasklení výhodu dokonalého odvětrání s možností volného pohybu.

Více informacíUkázky realizací

Bezrámová posuvná - TERMOglas

Zasklení TERMOglass bezrámový zasklívací systém. Jde o posuvný systém ideální k zasklení lodžií, balkónů, verand a teras. Díky zásuvné technologii je prostorově nenáročný. Sklo je vyrobeno technicky precizně a zajistí balkónům i lodžiím nadčasový design a vysokou funkčnost. V létě vás TERMOglas ochrání před prudkým horkem, v zimě zase před zimou a mrazy.

Více informacíUkázky realizací

 

garážová
vrata

zjistit více

venkovní
rolety

zjistit více

venkovní
žaluzie

zjistit více

brány
a ploty

zjistit více

pergoly

zjistit více
 

© Copyright 2024 Jan Špinar | garážová a stínící technika

Vytvořili v: