Naše nabídka

Garážová vrata

Sekční garážová vrata Lomax

Jedná se o nejužívanější typ garážových vrat. Plášť tvoří galvanizovaný plech o síle 0,53 mm s vnitřní polyuretanovou izolací a přerušenými tepelnými mosty. Sekce vyrábíme v HLADKÉM provedení nebo se vzorem STUCCO. Spodní a horní sekce je ukončena hliníkovým eloxovaným profilem s gumovým těsněním. Možnost libovolně kombinovat barvy, imitace dřeva, typy prolisů, zasklení a nerezových prvků.

Prolisy vrat - lamela, středová drážka, kazeta nebo bez prolisu. Možnost ovládání ručně nebo elektropohonem.

Více informacíUkázky realizací

Stranově posuvná vrata Lomax Praktik

Inspirovali jsme se sekčními garážovými vraty, vzali panely a postavili je svisle. Posuvná vrata tak nezajíždějí pod strop garáže, ale do boku. Vrata umožňují částečný otevření pro průchod osob.

Plášť tvoří galvanizovaný plech o síle 0,53 mm s vnitřní polyuretanovou izolací a přerušenými tepelnými mosty. Sekce vyrábíme v HLADKÉM provedení nebo se vzorem STUCCO. Spodní a horní sekce je ukončena hliníkovým eloxovaným profilem s gumovým těsněním.

Možnost libovolně kombinovat barvy, imitace dřeva, typy prolisů, zasklení a nerezových prvků.

Prolisy vrat - lamela, středová drážka, kazeta nebo bez prolisu. Vrata lze ovládat ručně nebo elektropohonem.

Více informacíUkázky realizací

Dvoukřídlá vrata LT50

Klasika českých garáží, zachovali jsme klasickou technologii a vylepšíli materiály i způsob otvírání. Mají velmi odolný hliníkový rám se skrytými panty, nebo ocelový rám s viditelnými panty. Výplň vrat tvoří sekce stejné jako u sekčních vrat. Plášť sekcí tvoří galvanizovaný plech o síle 0,53 mm s vnitřní polyuretanovou izolací a přerušenými tepelnými mosty. Sekce vyrábíme v HLADKÉM provedení nebo se vzorem STUCCO.

Více informacíUkázky realizací

Rolovací vrata

Garážová rolovací vrata svým jednoduchým a esteticky vzhledným provedením jsou vhodná do každé garáže. Svým konstrukčním a technickým řešením nezabírají uvnitř garáže téměř žádný prostor pod stropem , jelikož se rolují do hliníkového boxu.Lze je nainstalovat bez stavebních úprav do již postavené garáže. Lamely májí skvělé izolační vlastnosti díky výplni z polyuretanové pěny. Můžete ji zkombinovat s jakoukoli barvou, imitací dřeva a dokonce i lamelou s okénky. Ovládání navíjecí pružinou nebo elektropohonem.

Více informacíUkázky realizací

Průmyslové vrata
Lomax Industry

Nabízíme širokou škálu průmyslových sekčních, rolovacích a rychloběžných vrata, které mají využití pro sklady, haly, autoservisy a desítky dalších provozů, kde je potřeba vydržet nároční každodenní provoz.U průmyslových garážových vrat dbáme především na spolehlivost, bezpečnost a dlouhou životnost.

Více informacíUkázky realizací

 

garážová
vrata

zjistit více

venkovní
rolety

zjistit více

venkovní
žaluzie

zjistit více

brány
a ploty

zjistit více

pergoly

zjistit více
 

© Copyright 2024 Jan Špinar | garážová a stínící technika

Vytvořili v: