Domácí automatizace

Ovládejte stovky kompatibilních prvků své domácnosti pomocí svého telefonu nebo hlasu! Automatizace domácnosti vám přinese více pohodlí, bezpečí a úspor na energiích.

Představte si, že máte celou svou domácnost doslova pod palcem. Jediným kliknutím na svém mobilním telefonu vyvoláte svůj předem naplánovaný scénář a vše se samo nastaví přesně podle vašeho přání. Scénáře se mohou spouštět také automaticky! Například díky čidlům, časovému spínači nebo jen tím, že se přiblížíte s autem k domovu.

Chytrá domácnost může ovládat vaše venkovní i vnitřní rolety, žaluzie, markýzy, garážová vrata, vjezdové brány, osvětlení opatřené žárovkami Philips Hue, chytré zásuvky, topení a zabezpečení domácnosti. Zkrátka téměř vše, na co si vzpomenete. www.somfy.cz

somfy

Komplexní systém chytré domácnosti

Zapojte všechny kompatibilní produkty do jednoho uceleného celku pomocí systému TaHoma® switch. Pomocí aplikace pro váš chytrý telefon si hravě nastavíte vlastní scénáře, které kdykoliv vyvoláte jedním kliknutím. Své dva nejoblíbenější scénáře si můžete nastavit přímo na elegantním zařízení, které vám bude dělat parádu i užitek třeba ve vstupní hale.

Váš scénář může vypadat následovně: Při odchodu z domu kliknete na krabičce TaHoma® switch a celý váš dům se dá do pohybu. Rolety a žaluzie se nastaví do požadované pozice, všechna světla opatřená chytrými žárovkami se vypnou, otevřou se garážová vrata a vjezdová brána, zapnou kamery a alarmy a za vámi se zamkne chytrý zámek dveří Somfy Door Lock a bezpečně uzavřou i vrata a brána.

Více informací

Motorizace stínění oken

Díky motorizaci rolet a žaluzií, ale i závěs a záclon či plisé už nemusíte jednotlivá stínění ručně vytahovat a zatahovat. Elegantně je nastavíte do požadované pozice jedním kliknutím na dálkovém nebo nástěnném ovladači. Ještě více pohodlí získáte zapojením do automatizace domácnosti. Všechny stínicí prvky se mohou samy regulovat díky předem nastaveným scénářům nebo podle aktuální situace. Stačí jen použít chytrá čidla. Sluneční čidlo vám i pomůže udržet ideální teplotu vašeho domova a ušetřit na energiích.

Více informací

Motorizace vjezdových bran a garážových vrat

Garážová vrata a vjezdovou bránu už nemusíte otevírat ručně a neustále tak vystupovat z auta! Stačí jen jediné kliknutí na vašem mobilním telefonu. Ještě více získáte s funkcí geolokace – vrata i brána se samy otevřou a za vámi zase uzavřou. Zapojte je do systému TaHoma® switch a už se o nic nemusíte starat.Kdykoliv také odkudkoliv zkontrolujete, zda je vše bezpečně uzavřené. Můžete také na dálku otevřít návštěvě nebo kurýrovi!

Více informací

Motorizace markýz a bioklimatických pergol

Ovládejte své markýzy a bioklimatické pergoly pohodlně díky motorizaci a zapojení do chytré domácnosti! Větrné čidlo ochrání vaši markýzu před poškozením – jakmile začne foukat silný vítr, markýza se zatáhne.

Více informací

 

© Copyright 2024 Jan Špinar | garážová a stínící technika

Vytvořili v: