Naše nabídka

Bezpečnostní mříže

Microforata

Rolovací mříž Microforata je vhodná pro ochranu výloh, vstupů do obchodů a obchodních center. Mříže budou ale efektivním pomocníkem i do rozestavěných novostaveb, neboť jsou odolné, stabilní a bezpečné. Jsou vyrobené z kvalitní oceli a spojení lamel je zajištěno válcovými zámky. Povrch rolety je pozinkovaný a ovládání je ruční nebo motorové.

Více informacíUkázky realizací

Gala

Vstup do obchodů, nákupních center, ale i soukromých objektů bezpečně a spolehlivě zajistí mříž GALA. Krom toho je vhodná pro zajištění výloh. Mříž je rolovací a je vyrobena z ocelových trubek o průměru 18 mm. Povrch mříže je pozinkovaný a ovládání je rovněž motorové nebo ruční. Mříž lze použít do šířky 12 m.

Více informacíUkázky realizací

Montecarlo

Bezpečnostní mříž ideální pro ochranu vstupu do obchodu nebo výlohy. Kvalitní a stabilní řemeslné zpracování zajistí bezpečnost a odolnost vůči nepříznivým vlivům. Otvírání může být manuální nebo motorové.

Více informacíUkázky realizací

Luxon

Rolovací mříž LUXON je vyrobena z pozinkované plné oceli a její průměr je 9mm. Je vhodná pro použití do maximální šířky 8 m. Trubky jsou spojeny sponkami z lisovaného ocelového pozinkovaného plechu se vzdáleností 180mm. Pro zvýšení mechanické odolnosti lze mezi vlnovky vložit vodorovnou trubku. Ovládání je motorové nebo manuální.

Více informacíUkázky realizací

Valentina

Rolovací mříž VALENTINA je vyrobena z plné pozinkované oceli a hodí se pro použití do maximální šíře 16 m. Výška lamely je 100mm. Při instalaci z vnější strany výlohy zajišťuje vysokou a spolehlivou ochranu proti rozbití skla výlohy.

Více informacíUkázky realizací

Shrnovací mříže

Shrnovací mříže jsou ideální pro ochranu menších výloh, dveří, průchodů a zabraňují potenciálním záškodníkům nepovoleně vniknout do vašeho prostoru. Moderní a technicky dokonalé mříže zajistí bezpečnost a dlouholetou záruku. K zamykání shrnovacích mříží se používá rozvorový zámek, jehož táhla se zasouvají do otvorů umístěných v bočním "U" profilu.

Více informacíUkázky realizací

 

garážová
vrata

zjistit více

venkovní
rolety

zjistit více

venkovní
žaluzie

zjistit více

brány
a ploty

zjistit více

pergoly

zjistit více
 

© Copyright 2024 Jan Špinar | garážová a stínící technika

Vytvořili v: