Naše nabídka

Žaluzie vnitřní

Horizontální řetízkové žaluzie

Nejběžnějším typem zastínění místnosti jsou horizontální žaluzie do oken. Všechny žaluzie v této kategorii jsou hliníkové. Pokud obdivujete spíše přírodní materiály, nabízíme vám dřevěné žaluzie Woodlite. Hliníkové horizontální žaluzie do oken se v produktových řadách liší lamelami, způsobem uchycení a ovládání, a provedením horního profilu. Horizontální žaluzie nabízíme v široké barevné škále, aby mohly vhodně doplnit váš interiér.

Více informacíUkázky realizací

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie promění váš interiér v útulné místo chráněné před nadměrným světlem i před nežádoucími pohledy. Široká škála provedení lamel vertikálních žaluzií uspokojí vaše specifické potřeby. Potřebujete-li např. místnost zatemňovat, skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem. Nehořlavé materiály jsou populární v kancelářských prostorách, a materiály s obsahem skelného vlákna zase uvítají zejména alergici. Zdravotnická zařízení můžete vybavit snadno udržovatelnými lamelami z plastu. Krásu přírody a luxus v jednom Vám pak přinesou vertikální žaluzie dřevěné. Tyto okkení žaluzie a rolety do vnitřních prostor nemohou být nikdy špatnou volbou.

Více informacíUkázky realizací

Střešní žaluzie

Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovují rolety, nabízíme také žaluzie do střešních oken, které se postarají o příjemný stín ve střešních prostorech. I zde naleznete hliníkové vodící lišty pro dlouhou životnost. Barvu hliníkových lamel si můžete vybrat dle aktuálního vzorníku. Nezáleží na tom, zda si vyberete vnitřní žaluzie nebo rolety na střešní okna - u nás si vždy můžete být jistí vysokou kvalitou produktu a dlouhou životností.

Více informacíUkázky realizací

Dřevěné a bambusové žaluzie

Vyšli jsme vstříc zákazníkům, kterým nevyhovují klasické hliníkové žaluzie a rozšířili naše produktové řady o dřevěné žaluzie Woodlite, které působí naturálně a vytváří pocit útulnosti. Lamely dřevěných žaluzií jsou z africké vrby Abachi. Její dřevo je teplotně stálé a nemění své vlastnosti. Žaluzie tak vypadají stejně bez ohledu na okolní teplotu, či světelné podmínky. Díky tomu vám budou okenní vnitřní dřevěné lamelové žaluzie Woodlite vytvářet příjemnou atmosféru po řadu let.

Více informacíUkázky realizací

 

garážová
vrata

zjistit více

venkovní
rolety

zjistit více

venkovní
žaluzie

zjistit více

brány
a ploty

zjistit více

pergoly

zjistit více
 

© Copyright 2024 Jan Špinar | garážová a stínící technika

Vytvořili v: