Závory

Závory SPIN

Závora SPIN je automatická elektromechanická závora vhodná pro vjezdy široké až 7 m. Změna levé a pravé aplikace je velice snadná. Provedení RAL 1003 nebo nerez. Závora je vhodná pro rychlý provoz.

spin-novy-uprava.jpg

rainbow.jpg

Závory RAINBOW

Závory Rainbow slouží ke kontrole a řízení vjezdů pro motorová vozidla. Ústředna závory je instalována do horní části závory, kam zároveň snadno zapojíte kabely a systém seřídíte. Rainbow závory v sobě mají zařízení pro instalaci osvětlení, které lze nahradit klasickým majákem a zároveň jsou opatřeny motorem o 24V a dodávkovým dekodérem, díky němuž je zajištěna vysoká bezpečnost.

 

Závory SIMPLE

Automatizované závory Simple se skládají ze tří hlavních částí. Motorový systém obsahujíce jednosměrný nízkonapěťový motor, řídicí jednotku, blikající světlo, vyrovnávací pružinu a uvolňovací systém. Tyč je k dostání v několika různých variantách a bezpečnostní nosník se dá instalovat jak na zeď, tak na sloup. Ruční manuální odjišťovač je chráněn personalizovaným klíčem a umožňuje manuálně pohybovat tyčí v případě výpadku elektrického proudu.

simple-novy-uprava.jpg

Poptávkový formulář

Pro více informací, radu či doporučení nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme, pomůžeme nebo poskytneme asistenci při montáži.

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz