Zasklívání lodžií

Bezrámová otočná - IVETA

Zasklívacím systémem IVETA je možno zasklívat lodžie rovné, rohové, předsunuté nebo i lodžie bez stropního panelu. Systém je řešen jako zavěšený, s možností pohybu jednotlivých skleněných dílců do stran, kde se jednoduchým způsobem otočí a následně zajistí. Zavěšení je tvořeno kolejničkou ve tvaru "U" z hliníkové slitiny. Tato kolejnička je na požadované straně pro otáčení skel upravena do tvaru připomínající písmeno "D". Tato úprava zajistí pohodlné otočení jednotlivých skleněných dílců k boční zdi. Tuto úpravu pro otáčení skel je možno vytvořit na libovolné straně, popřípadě na obou stranách.

zasklivani-lodzii-termo-plus.jpg
zasklivani-lodzii-iveta.jpg

Rámová posuvná - TERMOplus

Systém TERMOPLUS Vám svým dokonalým provedením nabízí možnost zasklení stávajících stavebních otvorů např. lodžií, balkonů a francouzských oken. Instalací posuvného zasklení můžete i v panelovém domě vytvořit z balkonu nebo lodžie další prostor, který bylo doposud možné využívat pouze v letních měsících a zvětšit tak obytnou plochu bytu. V zimním období lze pomocí tohoto systému dosáhnout úspory tepla, v letním období umožňují posuvná křídla větrání až třemi čtvrtinami zasklené plochy. Při použití systému TERMOPLUS pro obvodové prosklení zimních zahrad získáte po odsunutí zasklení výhodu dokonalého odvětrání s možností volného pohybu.

Bezrámová posuvná - TERMOglas

Zasklení TERMOglass bezrámový zasklívací systém. Jde o posuvný systém ideální k zasklení lodžií, balkónů, verand a teras. Díky zásuvné technologii je prostorově nenáročný. Sklo je vyrobeno technicky precizně a zajistí balkónům i lodžiím nadčasový design a vysokou funkčnost. V létě vás TERMOglas ochrání před prudkým horkem, v zimě zase před zimou a mrazy.

termo-glas-iveta-i-glas.jpg

Poptávkový formulář

Pro více informací, radu či doporučení nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme, pomůžeme nebo poskytneme asistenci při montáži.

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz