Žaluzie venkovní cetta 35 a cetta 50

Venkovní žaluzie neboli exteriérová žaluzie Cetta 35 a Cetta 50 je univerzálním řešením pro venek, ale i vnitřek vašeho interiéru. Lamely ve tvaru písmene C jsou široké 3,5 / 5 centimetrů a na konci nemají žádné záhyby. Jsou zamýšleny k montáži v místech, kde nejsou vystaveny příliš silnému působení větru. Vedení žaluzie je vyrobené z hliníku nebo jsou lamely vedeny v ocelovém lanku. Žaluzie Cetta 35 a Cetta 50 je svým vzhledem podobná žaluzii Cetta 80 – Flexi. Lze namontovat do překladu Heluz a Porotherm Vario.

Cetta 35 a Cetta 50 je díky preciznímu vyhotovení a designové nadčasovosti vhodná do interiéru, tak do exteriéru. Solidně zastíní prostor a disponuje i značnými izolačními a bezpečnostními schopnostmi. Žaluzie Cetta 35 a Cetta 50 je ideální pro zastínění s možností manuálního i elektrického ovládání pomocí dálkového ovladače.

 

Garantované rozměry 

 

Základní typy montáže

 

Cetta 35

cetta-35.jpg

 

Cetta 50

cetta-50.jpg

 

Montáž

cetta-montaz.jpg

 

Odolnost proti větru

odolnost-proti-vetru.jpg

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz