Vnitřní žaluzie - vertikální

Hrajte si s barvami i provedením 

vertikalni.JPG

Vertikální žaluzie nabízí mnoho možností zpracování. Nejen barevné tónování, ale dokonce všemožné vzory a potisky co jen člověka napadne. Pro potřebu plného zatemnění slouží zatemňovací látky. To oceníte zejména v kancelářských prostorech, kde je třeba čas od času například spustit prezentaci. Zaujmout na první pohled mohou i žaluzie provázkové, které zvolna visí od stropu a poskytují interiéru nevšední vzhled i útěchu před sluncem zároveň. V otázce odolnosti mohou sloužit spíše žaluzie dřevěné, které vykouzlí teplo domova i v neútulných prostorech.

Vlastnosti vertikálních žaluzií

Bezpečnost je zaručena nehořlávými materiály, ze kterých jsou žaluzie vyrobeny.

Klasické látkové vertikální lamely je třeba opatřit dole ještě závažím, aby byly stále napnuté a přiléhaly na sebe. K rovnoměrnému pohybu jim poslouží i ukotvení provázky ve spodní části.

Zajímá vás více o tomto produktu a jeho nabídce? Od toho je tu náš zkušený tým nadšených odborníků.

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz