pergola Veranda

Slouží k zastínění všech venkovních šikmých a střešních ploch. Vytváří příjemné tlumené světlo a optimální teplotní podmínky. Boční vedení rolety je zajištěno lankem či vodící lištou. Lze nainstalovat v libovolných sklonech.

Montáž:
• Díky hliníkovým držákům je instalace opravdu snadnou a rychlou záležitostí, a to jak do stropu, tak na stěnu. Roletový systém Veranda je naprosto vhodný do interiéru i exteriéru. Pokud se nainstaluje z vnější strany okna, dokáže maximálně redukovat skleníkový efekt.

Ovládání:
• Vše řídí elektrický motor, který můžete ovládat pomocí vypínače nebo dálkového ovladače. Roleta Veranda se dá bez problémů nainstalovat i tak, že se látka bude vysouvat směrem vzhůru.

 

Použití:

• Zastínění zimních zahrad
• Zahradních pergol
• Střešních oken
• Světlíků

 

Ukázky zde.

veranda-detail.jpg

 

veranda-detail1.jpg

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz