Vnitřní žaluzie - střešní

Zvažujte nároky na systém zastínění

V případě zastínění střešních oken máte stejně jako u oken klasických, možností hned několik. Zvolte si takový systém, který bude plně vyhovovat vašim potřebám. Volba může směřovat k roletám vnitřním, které navíc poskytují různou intenzitu zastínění, záleží čistě na vašem výběru. Existují také poloprůhledné rolety vnější, které zajistí ochranu proti slunci a zároveň dovnitř propustí dostatek světla. Nebude to u vás tedy vypadat jako v noře po celý den. Nejvyšší stupeň zastínění poskytují předokenní rolety, které můžete navíc ovládat elektronicky.

Žaluzie pro střešní okna

My vám zde nabízíme další z možností, a to střešní žaluzie. Lze je jako klasicky vertikálně zavěšené žaluzie libovolně ovládat dle potřeby a korigovat si tak tok venkovního světla do interiéru. Díky polohovatelným lamelám tak můžete mít doma příjemné šero nebo úplný stín před horkým letním sluncem. Zároveň lze žaluzie nastavit do libovolné výšky, což u mnohých rolet s ručním ovládáním nejde.

stresni.jpg

 

Žaluzie plně fungují i v horizontální poloze, jelikož jsou pevně a spolehlivě zavěšeny na napnutých lankách a připevněny přímo k rámu okna. Jsou také vhodnější do prostorů se zvýšenou vlhkostí, jako jsou například koupelny. Látkové rolety totiž mohou mít tendenci vlhnout a následně plesnivět.

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz