STŘEŠNÍ ROLETY

Nejpoužívanějším stínícím prvkem střešních oken jsou bezesporu rolety. Ty lze instalovat na všechny typy okenních křídel. Velmi snadno se montují a jsou využívané především pro jejich snadnou ovladatelnost

Střešní rolety pokryjí i vysoká nebo těžko přístupná okna a jsou lehko ovladatelná pomocí tyče, řetízku nebo mechanicky. Chrání místnost proti přehřátí a dokonale zastíní interiér. Díky vodícím lištám neproniká žádné světlo po stranách okna. 

 

Interiérové rolety

 

1.) Zatemňující 

Slouží jako plná ochrana před světlem. Zcela zatemní a zachytí jakékoliv světlo různé intenzity. Výborně se hodí do ložnice či dětského pokoje, nebo do místností, ve kterých je potřeba úplného zatemnění. Rolety lze snadno ovládat mechanickým nebo manuálním pohonem.

 

2.) Zastiňující

Roleta zastiňujíc tlumí světlo dopadající do interiéru. Hodí se tedy do místností, ve kterých není podmínkou úplné zastínění, nýbrž jen navození přítmí. Montáž zabere pár minut a roleta je opatřena kvalitní látkou prvotřídních vlastností. 

 

img-5396.JPG

 

Exteriérové rolety

 

Jsou vyrobeny z velmi odolných a kvalitních materiálů. Vypadají elegantně a vzhledně. Jsou vybaveny elektrickým pohodnem a jsou účinnou ochranou proti slunečnímu světlu. Ve venkovních roletách se snoubí praktičnost a pohodlnost s elegancí a funkčností.

 

dsc08615.JPG

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz