Sítě proti hmyzu - shrnovací

Plisovaná neboli skládaná síť proti hmyzu je velice snadná na instalaci. To pro vás může být opravdu výhodou, pokud chcete síť na zimu sundavat. V zimě se větrá velice rychle a radikálně a ani hmyz není tak aktivní. Žádný problém se sítí nebude, ani když ji ponecháte na svém místě celoročně. Síťovina odolá nepřízním počasí i UV záření na jedničku díky své trvanlivosti a pevnosti. Výrobek je možno shrnovat jak vertikálně, tak horizontálně.

Použití

Shrnovací síť je možno instalovat jak na vstupní, tak na okenní otvory. Mezi ty větší instalace patří vstup na balkon, lodžii, terasu, zahradu nebo třeba prosklené stěny. Překážkou není ani francouzské okno.

Její instalace zároveň nijak nenaruší stávající prostor. Spodní vodící lišta rozhodně není nic o co byste měli pravidelně zakopávat. Žádný problém nezpůsobí ani osobám s omezenou hybností. Při horizontálním shrnování navíc nehrozí, že by síť nějak vystřelila vzhůru a mohlo tím tak dojít k nějaké nehodě.

Pro představu, jak plisovaná síť vypadá po instalaci, se můžete podívat v ukázkách realizací vždy u přehledu produktů.

 

sit-shrnovaci.JPG

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz