Sítě proti hmyzu

Sítě pevné

Klidný spánek vám v létě zajistí síť do oken proti hmyzu. Komáři a mouchy nemají šanci před pevnými sítěmi, které velice snadno nainstalujete do svých oken. Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna s PVC složkou a má vysokou tepelnou roztažnost. Sítě jsou velice odolné a téměř průhledné, takže nenarušují výhled z okna. Instalace pevných sítí nevyžaduje žádné zásahy do okenních rámů. Dveřní sítě mohou být opatřeny samozavíracím pantem a hodí se pro většinu plastových, dřevěných či hliníkových dveří.

site-pevne-2.jpg
site-rolovaci.jpg

Sítě rolovací

Rolovací síť do okna proti hmyzu s hliníkovým rámem je vhodná pro všechny typy okenních a dveřních profilů a nijak esteticky nenaruší ráz domu, potažmo okna. Díky bohaté nabídce povrchových úprav hliníkového rámu, snadno sladíte sítě s okny i fasádou domu.

Sítě posuvné

Maximální bezpečí vám zajistí i posuvné ochranné sítě proti hmyzu, které mají efektivní funkční vlastnosti, jsou pevné, odolné a spolehlivé. Jsou vhodné především na dveře teras, balkónů a podobných prvků, které běžně přes den používáte a v noci je využijete k větrání. Sítě jsou opatřeny posuvným systémem a hodí se pro většinu oken a dveří.

site-posuvne.jpg
site-shrnovaci-plisse.jpg

Sítě shrnovací - Plissé

Plissé shrnovací sítě mohou být užity jak na dveře, tak na okna a jsou nedocenitelným pomocníkem v především v létě, kdy bývá hmyz nejaktivnější. Sítě se dají shrnovat jak odshora dolů, tak do stran. Instalace i ovládání je velice jednoduché a nepůsobí rušivě ve vašem exteriéru ani interiéru.

Poptávkový formulář

Pro více informací, radu či doporučení nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme, pomůžeme nebo poskytneme asistenci při montáži.

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz