Sítě proti hmyzu - posuvné

Posuvný systém je vhodný především tam, kde je dostatek prostoru pro odsunutí dveří do strany a kde není naopak prostor pro dveře křídlové. Síť proti hmyzu dokáže splynout s okolím tak, že si kolikrát musíte dávat pozor, aby byla vůbec otevřená. V případě, že budete chtít vstoupit na terasu a síť bude v poloze zavřeno, nemusíme snad zdůrazňovat, že by toto video mohlo získat i slušnou popularitu na YouTube.

Nemusíte se bát ani zimního období a chladnějších teplot. Síť můžete mít nainstalovanou celoročně. Je odolná vůči větru, dešti, plískanici i UV záření a stále si zachovává svou podobu a vlastnosti.

Posuvné křídlo se pohybuje v kolejnicích. Manipulace s ním je tak snadná, že to zvládnou i děti. Ano, v tuto chvíli se rodičům nejspíš spustil alarm a zájem o dveře rázem nahradil zájem o bezpečnostní petličku.

Barevné provedení lze samozřejmě sladit nejen k barvě okenních rámů, jelikož i estetický dojem je důležitým aspektem při vaší volbě.

 

sit-posuvna.jpg

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz