Screenové rolety

Zip

Screenová roleta ZIP je technicky propracovaný doplněk, který prakticky i designově dotvoří vzhled rodinných domů, nebo třeba administrativních budov. Látka je pevná a odolná vůči větru a zároveň supluje síť proti hmyzu. ZIP roleta funguje i jako efektivní stínící element, má termoregulační efekt a motorické ovládání.

screen-zip-2.jpg
screen-zip-economy.jpg

Zip economy

ZIP Economy navazuje na ZIP roletu a poskytuje totožné funkce za příznivou cenu. Skvěle zastíní okna a na všech typech staveb a svým nadčasovým vzhledem dotvoří charakter jakéhokoliv rodinného domu nebo kancelářské budovy. Díky své odolnosti a termoregulačním schopnostem uchrání dům před větrem a spoří energii. Je vhodná jak do exteriérů, tak do interiérů. Motorické ovládání je samozřejmostí.

GW

Roleta GW nabízí efektivní a kvalitní zastínění a propůjčí oknům elegantní a nadčasový vzhled. Hodí se do exteriérů i interiérů, a to jak na rodinné domy, tak na administrativní budovy. Roleta je vysoce odolná vůči povětrnostním podmínkám a kvalitní materiál PVC, skelné vlákno nebo polyester zajistí dlouhou trvanlivost.

gw-1.jpg
lite.jpg

Lite

Roleta LITE je „odlehčená varianta" screenové rolety GW a svým nadšasovým designem nenaruší žádný interiér ani exteriér. Je vybavena motorickým ovládáním, v případě nouze je všakmožno použít i manuální kliku. Díky široké škále provedení rolety LITE si můžete vybrat, jaký materiál vám vyhovuje. Všechny ale mají termoregulační schopnosti, vysokou odolnost a záruku kvalitního zpracování.

Screen sky

Pro zastínění střešních oken je roleta Screen Sky jedinečnou volbou. Moderní designová roleta zaručí vysoce efektivní zastínění, v létě ochrání podkroví před přehříváním a v zimě zabraňuje únikům tepla. Zároveň eliminuje venkovní hluk z deště. Rolety Screen Sky jsou odolné, kvalitně zpracované a vzhledově nadčasové.

screen-sky-1.jpg

Poptávkový formulář

Pro více informací, radu či doporučení nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme, pomůžeme nebo poskytneme asistenci při montáži.

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz