Screenové rolety ZIP Economy

Screenová roleta ZIP Economy je ekonomickou variací zavedeného screenového systému ZIP. Vhodná rovněž ke stínění ve všech typech obytných, administrativních i technických budov. Díky tomuto systému je možné dosáhnout energetických úspor, zároveň je ZIP Economy stínící prvek vysoce odolný proti průniku světla a tepla.

ZIP Economy je díky silnému uchycení v postranních lištách schopen odolávat nepříznivým povětrnostním podmínkám i dešti, a to při otevřených oknech. V uzavřené poloze slouží jako náhrada sítě proti hmyzu. Částečně je schopen zachytit prach i jiné alergeny, které se tak nedostanou do vnitřku budovy.

Screenový systém rolet ZIP Economy představuje současný a cenově přístupný trend. Jednoduchá manipulace motorovým ovládáním.

 

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz