SCREENOVÁ ROLETA SCREEN SKY

Současný design rolety screen sky je vhodný pro všechna střešní okna. Zabraňuje tepelným ztrátám, v létě pak ochrání podkrovní prostory před přehříváním. Nezpochybnitelnou výhodou je světelná propustnost, která zajišťuje vizuální kontakt s venkovním prostorem za zachování naprostého soukromí uvnitř objektu.

Screen sky slouží pro udržení kontroly nad světlem, ale zároveň poskytuje dokonalou ochranu okna před poškozením vlivem nepřízně počasí. Screenový plášť je tvořen skelnými vlákny, která jsou potažena souvislou vrstvou PVC. Ovládání tohoto typu rolet je motorové, možná je i varianta ruční. Velkou výhodou je skutečnost, že veškeré vlastní polohy okna nejsou po stažení rolet nijak omezeny.

 

Screenová roleta Screen sky

 

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz