SCREENOVÁ ROLETA LITE

Screenová roleta Screen Lite odráží moderní trend. Díky své jednoduchosti vytváří stylový vzhled, ale nenarušuje celkové vzezření objektu.

Nadčasové provedení umožňuje použití v interiéru, rovněž pak v exteriéru. Při externím využití je roleta současně ochranou proti nepříznivým rozmarům počasí. Předností je její dobrá světelná propustnost, která udržuje kontakt s okolím, ale zároveň poskytuje kýžené soukromí a dokonalou ochranu proti světelným paprskům. V interiéru vytváří ideální tepelné podmínky, vhodná je proto také do pasivních staveb. Ovládání rolet Lite je motorové, možná je i varianta manuální.

Screenová roleta Lite

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz