Rolety vnitřní

Látkové rolety

Báječná alternativa k vnitřním žaluziím se nabízí s výběrem vnitřních látkových rolet. Ty vám mohou být skvělým funkčním doplňkem do interiéru. Hodí se ale i do školních budov, nebo kanceláří neboť dokonale pohlcují světlo a současně mají termoregulační schopnosti.

latkove.jpg
den-noc.jpg

Den - noc rolety

Rolety den – noc mají podvojné vedení materiálu s horizontálními pásy a různou absorpcí světla. Zároveň výtečně kloubí funkčnost a design, a proto se hodí do každého interiéru, kanceláří nebo jiných komerčních prostor. Rolety mohou propouštět sluneční paprsky jen částečně, nebo mohou být úplně vytažené či zcela stažené, a tak skvěle regulují světlo vstupující do místnosti. Tajemství tkví v průhledných a neprůhledných pruzích tkaniny.

Střešní rolety

Elegantní a vysoce funkční jsou vnitřní střešní rolety, které propouštějí minimum světla a zároveň mají termoregulační schopnosti, jak v létě, tak v zimě. Kvalitní látkové zpracování odolá i prudkým slunečním paprskům celá dlouhá léta a zajistí vám komfortní ochranu před přímým sluncem.

roletka-stresni.jpg


Poptávkový formulář

Pro více informací, radu či doporučení nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme, pomůžeme nebo poskytneme asistenci při montáži.

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz