Rolety venkovní

S viditelným boxem - Lux

Stručný popis předokenních rolet s viditelným boxem
Střežené soukromí - rolety tvoří neproniknutelnou oponu Vašeho osobního života. Rolety s viditelným boxem - změna k lepšímu, bezpečí, tepelná izolace, to jsou jen některé z výhod tohoto typu rolet. Box může být v půlkulatém (viz. obr. nahoře) nebo hranatém provedení.

rolety-venkovni-s-viditelnym-boxem-lux.jpg
rolety-venkovni-pro-zaomitani-fabo.jpg

Pro zaomítání - Fabo

Stručný popis předokenních rolet pro zaomítání
Rolety s boxem pro zaomítaní (mohou být opatřeny heraklitovou deskou) - odnímatelná revizní klapka (v případě servisu), tepelná izolace, to jsou jen některé z výhod tohoto typu rolet.

Pod překlad - Mini


Jsou praktické a vzhledné. Skvěle zabezpečí vaše soukromí a zároveň brání únikům tepla. Příjemným vzhledem současně dotvoří vzhled vašeho domu, neboť jsou k dostání v široké nabídce barev a typů lamel.  Dají se namontovat na jakoukoliv stavbu, ať už se jedná o novostavbu či starší domek po rekonstrukci. Rolety vyrábíme na míru a v ceně je samozřejmě odborné měření i montáž.

rolety-venkovni-pod-preklad.jpg
rolety-venkovni-roletove-systemy-heluz.jpg

Roletové systémy - Heluz

Stručný popis předokenních rolet s roletovým překladem
Čistá práce - u nového domu se předpokládá čistá instalace rolet. U roletového překladu HELUZ můžete očekávat tu nejvyšší kvalitu, přerušený tepelný most (zateplení), bezpečnost, jednoduchost.

Poptávkový formulář

Pro více informací, radu či doporučení nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme, pomůžeme nebo poskytneme asistenci při montáži.

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz