ROLETY DEN A NOC

Praktické stínění


Látkové rolety den a noc řadíme k elegantním a přitom velice praktickým stínícím prvkům. Oplývají vysokou mírou funkčnosti a regulace. Jsou opatřeny transparentními a polotransparentními pruhy, které se vzájemně překrývají a umožňují regulování průchodu slunečních paprsků. Máme tak kontrolu nad průchodem světla do interiéru ve dne i v noci

Kvalitní látka

U rolet hraje důležitou roli látka. Strukturou rolety připomínají tak trochu záclony. Látka je buď jemná nebo hrubší s větší propustností světla pro zachování lepší průhlednosti směrem do exteriéru. Většina látek je vhodná do vlhkého prostředí, proto jsou rolety hojně využívány také v koupelnách. Většina látek je navíc opatřena antistatickou povrchovou úpravou bránící usazování prachu a dalších nečistot.

Rolety den a noc mohou být ovládány manuálně a stejně tak i elektrickým motorem. Jsou vyráběny na míru vašeho interiéru a nejste tak omezováni žádnými rozměrovými variantami. 

 

pb230192.JPG

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz