Posuvné nesené brány

Toto řešení je náročnější na boční zajížděcí prostor, který musí být cca o 1,5 až 4m(dle šíře průjezdu) větší než je průjezdný otvor brány.Posuvná brána samonosná nepotřebuje pojezdovou dráhu v prostoru brány. Samonosnost brány je zajištěna "C" profilem, který je veden regulovatelnými kyvnými nosnými vozíčky opatřenými ložisky. "C" profil je přivařen ke spodnímu profilu brány a zajišťuje plynulé podélné vedení brány, stranově je brána aretována soustavou vodících kladek.Díky tomuto principu se brána pohybuje volně nad zemí.

Rám může být dodán s výplní nebo s přípravou na výplň. Konstrukce bran, velikosti a tvary se vyrábějí na míru dle přání zákazníka.Rám samonosné brány je svařen z ocelových profilů. Povrchová úprava je standardně v základním nátěru.Na přání zákazníka lze bránu opatřit nátěrem dle RAL,žárovým nebo stříkaným zinkem popřípadě jinou povrchovou úpravou. Samozřejmostí jsou pohony s dálkovým ovládáním.

Možnost vstupní branky!

zelene-tlacitko-ukazky.jpg

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz