Posuvné brány po kolejnici

Pojezdová brána je dobrým řešením tam, kde není prostor pro křídlovou bránu, nebo dostatečný boční prostor pro samonosnou bránu Posuvná brána s pojezdovými koly se pohybuje po spodní vodící kolejnici instalované do připraveného betonového základu a z tohoto důvodu potřebuje rovnou vozovku Konstrukční provedení kolejnicových bran je oproti bezkolejnicovým systémům jednodušší a proto i cenově výhodnější. Je však náročnější na stavební připravenost (výkopy a betonování pojezdové kolejnice).

Výhodou jsou menší nároky na boční prostor pro ukotvení brány. Podélně je brána vedena spodní kolejnicí, stranově je brána aretována soustavou vodících kladek. Rám může být dodán s výplní nebo s přípravou na výplň. Konstrukce bran, velikosti a tvary se vyrábějí na míru dle přání zákazníka.Rám posuvné brány je svařen z ocelových profilů a pojíždí pomocí koleček po kolejničce. Povrchová úprava je standardně v základním nátěru.Na přání zákazníka lze bránu opatřit nátěrem dle RAL,žárovým nebo stříkaným zinkem popřípadě jinou povrchovou úpravou. Samozřejmostí jsou pohony s dálkovým ovládáním.

Možnost vstupní branky!

zelene-tlacitko-ukazky.jpg

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz