Pohony pro vrata a brány

Pohony pro posuvná vrata


Pohony pro posuvná vrata jsou vybaveny nejčastějším typem motoru. Je vysoce spolehlivý a zároveň vyniká minimální náročností na údržbu. Vyberete si praktický pohon pro vaše vrata za příznivou cenu včetně řízení a příslušenství.

pohony-pro-posuvne-brany.png
pohony-pro-kridl-br.jpg

Pohony pro křídlové brány

Vysoce spolehlivý motorizovaný pohon jistě oceníte i u vašich křídlových bran. Vyberte si z naší nabídky a využijte možnosti odborných konzultací. Naši konzultanti vám poradí, jaký pohon vybrat na základě hmotnosti a délce křídla.

Pohony pro garážová vrata


Práci i výjezd z vašeho příbytku vám jistě ulehčí i elektrický pohon pro garážová vrata. Bezpečný a precizně vyrobený systém el. pohonu na vrata vám zajistí komfortní odjezd z domu a nebude vás zbytečně zdržovat ručním zavíráním garáže.

pohony-pro-garazova-vrata.jpg

Poptávkový formulář

Pro více informací, radu či doporučení nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme, pomůžeme nebo poskytneme asistenci při montáži.

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz