Podmínky použití webové prezentace

Podmínky použití webu janspinar.cz

Úvodní ustanovení

1. Definice pojmů

Níže uvedené pojmy používané v těchto Podmínkách s velkými počátečními písmeny budou mít k nim přiřazený následující význam:

2. Práva k webové prezentaci

Používání webové prezentace

1. Závaznost Podmínek

Práva a povinnosti Uživatelů

2. Přístup na webovou prezentaci

3. Bezpečnostní politika webové prezentace

  1. Uživatel je plně odpovědný za ochranu počítače, jehož prostřednictvím navštěvuje webovou prezentaci, včetně hardwaru, softwaru a dat uložených na tomto počítači. Uživatel nese v plném rozsahu odpovědnost za bezpečnost dat stažených z webové prezentace; zejména je povinen si ověřit, zda tato data neobsahují viry nebo jakékoliv jiné programy či soubory schopné poškodit počítač Uživatele či počítače třetích osob. Provozovatel doporučuje Uživatelům, aby při používání webové prezentace měli vždy aktivován aktualizovaný antivirový program poskytující dostatečnou míru zabezpečení počítače.
  2. Provozovatel vyvíjí přiměřené úsilí k tomu, aby byla zajištěna bezpečnost dat, která jsou elektronicky přenášena na webovou prezentaci či stahována z webové prezentace, zejména ochrana před jejich zneužitím ze strany třetích osob. Provozovatel však nenese jakoukoli odpovědnost za případné zachycení a/nebo zneužití dat, která jsou přenášena na webovou prezentaci nebo stahována z webové prezentace, třetí osobou.

4. Odpovědnost Provozovatele

  1. Provozovatel vyvíjí úsilí k tomu, aby na webové prezentaci byly uvedeny pouze přesné a aktuální informace; Provozovatel však nezaručuje přesnost, úplnost či aktuálnost informací uvedených na webové prezentaci. Webová prezentace může obsahovat též určité historické informace; takové informace nelze považovat za aktuální.
  2. Provozovatel není odpovědný za škody způsobené vyšší mocí nebo technickými poruchami třetích osob.
  3. Webová prezentace může obsahovat odkazy na webové stránky odlišné od webové prezentace. Pokud Uživatel tyto odkazy využije, opustí tím webovou prezentaci. Provozovatel nepřezkoumává obsah webových stránek třetích stran ani jejich zásady ochrany soukromí, které se mohou lišit od bezpečnostní politiky webové prezentace. Webové stránky třetích stran, na které odkazuje webové prezentace, nepodléhají kontrole Provozovatele a Provozovatel nečiní ohledně těchto stránek žádná prohlášení. Provozovatel neodpovídá za dostupnost a obsah těchto webových stránek či za výrobky a služby, které jsou jejich prostřednictvím nabízeny. Provozovatel neodpovídá za zpracování osobních údajů, které Uživatel poskytne třetí straně prostřednictvím takových webových stránek.

5. Prohlášení o cookies

6. Závěrečná ustanovení

Tyto Podmínky nabývají účinnosti dne 10. května 2018.

Článek o ochranně osobních údajů - GDPR si můžete přečíst zde.

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz