Plissé

Plissé  - funkční šperk vašeho interiéru

 

Pokud hledáte moderní doplněk vašeho interiéru, který mimo dokonalého designu bude také 100% funkční, pak je Plissé tou pravou volbou. Skládaná textilní žaluzie nabízí širokou škálu užití od stínění po úsporu energií. 

Vysoká variabilita této techniky umožňuje vyrobit stínící prvky atypických rozměrů od trojúhelníků po kruhy. Vhodná je pro stínění střešních oken, světlíků nebo zimních zahrad. Ale umístit ji můžete do jakéhokoli interiéru na okno, do výplně dveří nebo k zakrytí různých výklenků. 

Díky velkému výběru designů plisovaných látek můžete nalézt tu, která dokonale doplní váš interiér.  Tato široká škála umožňuje také navolit si propustnost světla nebo další charakteristiky látky, která může chránit interiér před tepelnými zisky a ztrátami. Výhodou je také možnost vyrobit Plissé se dvěma látkami – pak už je jen na vás, kterou zvolíte podle momentální potřeby a nálady. Oproti klasickým hliníkovým žaluziím má shrnuté Plissé pouze třetinový objem. 

Jak si vybrat správnou látku?

 

Nejdůležitějším faktorem při rozhodování je účel, který vaše Plissé bude plnit. Můžete si vybrat ze tří typů látek podle jejich propustnosti.

Pokud se chcete vyhnout zvědavým pohledům zvenku a zároveň zachovat v místnosti přirozené světlo, zvolte transparentní látku. Ta nahrazuje klasickou záclonu. 

Polotransparentní látky vám dovolí zachovat přirozené komfortní osvětlení interiéru a zároveň zamezí zvědavým pohledům zvenku. Tuto funkci si zachovávají i v noci, kdy zvenčí vidíte jen siluety osob a předmětů, které jsou v blízkosti okna. Kompletního soukromí i odstínění světla docílíte zatemňujícími látkami. 

Údržba vašeho Plissé je velmi jednoduchá. Látky jsou chráněny před sedáním prachu a při jejich znečištění je můžete snadno sejmout, vyprat ve speciálním přípravku a pověsit zpět.

sam-0472.JPG

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz