Pergoly

Veranda

Kvalitní a dokonale řemeslně zpracovaná veranda s konstrukcí z extrudovaného hliníku lze nainstalovat jak do interiéru, tak do exteriéru. Na výběr je ze široké škály barev a materiálových provedení. Dopřejte si kvalitně zastřešený prostor, kde můžete relaxovat nebo pozvat návštěvu. Ovládání pergoly je elektronické a systém funguje v libovolném sklonu.

veranda.jpg
veranda-s.jpg

Veranda S

Systém zastřešení verandy S je specifický a jedinečný pro svou variabilitu. Lze s ním snadno zastínit nepravidelné tvary, jakými jsou trojúhelníky nebo lichoběžníky. Proto se skvěle hodí do nevyužitých rohů a zákoutí zahrad nebo domů, kde si můžete vytvořit svůj relaxační koutek. K dostání je široká škála barev a látek a systém funguje v libovolném sklonu. Veranda S se hodí do exteriéru i do interiéru.

Veranda FTS

Veranda FTS je vybavena vysoce technicky vyspělou konstrukcí a dvěma kazetami. Které umožňují vytváření modulů. Zároveň zahrnuje dva motory s vestavěnými čidly přetížení. Veranda zastíní velké plochy, aniž bude třeba ji rozdělit. Na výběr je široký výběr látek a materiálového provedení. Systém funguje v libovolném sklonu a dá se ovládat elektrickým pohonem.

veranda-fts.jpg
veranda-206.jpg

Veranda 206

Konstrukce verandy 206 je vyrobena z extrudovaného hliníku a je vybavena dvoukazetovým systémem a dvěma motory s vestavěnými čidly přetížení. Je vhodná pro instalaci do interiéru. Nabízí i materiálovou variabilitu, neboť lze použít jedna nebo dvě různé látky ze širokého výběru. Systém funguje v libovolném sklonu a je ovládán elektrickým pohonem.

Alaris Placeo

Pegola Placeo perfektně splní Vaše požadavky na stínění, zastřešení a regulovanou ventilaci. Polohování střešních lamel je elektomechanické, které je velmi komfortní, zároveň také slouží k nastavení míry stínění. Střecha pergoly Placeo je navržena v minimalistickém designu s rovnou střechou a ostrými pravoúhlými rysy nosné konstrukce. Dokonale odvádí dešťovou vodu v uzavřené poloze.

placeo.jpg

Poptávkový formulář

Pro více informací, radu či doporučení nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme, pomůžeme nebo poskytneme asistenci při montáži.

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz