LÁTKOVÉ ROLETY

Spolehlivá ochrana

Látkové rolety jsou užitečným a vzhledným typem interiérového stínění. Poskytují dostatek soukromí, ale jsou i spolehlivou ochranou před slunečním světlem. Vypořádají se s nepříjemnou září pouličních lamp či odlesků světel z ulice. Jejich výhodou je termoizolace. Látková roleta zabraňuje úniku tepla z místnosti, a především v zimních měsících sníží vaše náklady na vytápění. Spolu s tepelnou izolací fungují i jako protihluková izolace. Jsou schopny snížit hluk přicházející zvenčí až o třetinu.

Kvalita a funkčnost

Rolety jsou ovládány pomocí kliky nebo řetízku. Oba mechanismy fungují na velice snadném principu. Otáčením kliky nebo taháním za řetízek roletu spouštíme či navinujeme.

Látky vnitřních rolet jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je vysoce odolný proti slunečnímu záření, a tedy i tvarovým změnám. Široká škála materiálů a barev jistě uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Textilní rolety jsou moderním doplňkem novodobé domácnosti ale uplatní se i ve školách, promítacích sálech či zdravotnickém zařízení.

100-1025.JPG

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz