Kování pro vrata a brány

Posuvné nesené brány

Bez kvalitního kování pro vaše posuvná vrata se neobejdete. Nechte se inspirovat naším výběrem precizně zpracovaných kování. K dostání jsou kování na všechny druhy vrat včetně těch posuvných nesených bran.

posuvna-brana-nesena.jpg
posuvna-brana-po-kolejnici.jpg

Posuvné kolejnicové brány

Opatřete odolným a pevným kováním vaše posuvné kolejnicové brány. Kvalitní materiály zajistí dlouhou trvanlivost a naprostou spolehlivost otvírání a zavírání vašich vrat. Všechny produkty jsou v nabídce včetně instalace. Kování pro posuvné brány jsou naprosto spolehlivá a odolná povětrnostním vlivům. 

Křídlové brány

V případě, že se rozhodne pro výběr křídlové brány, nepodceňte nákup kvalitního kování. Brána k vašemu pozemku je něco, co by mělo vydržet celá desetiletí a s naším kováním je trvanlivost materiálu zaručena

kridlova-brana.jpg
zavesena-vrata-verze-m.jpg

Zavěšená vrata

Jednou z možností, jak zabezpečit pozemek nebo jiný objekt může být výběr zavěšených vrat. I ta potřebují ke svému správnému fungování kvalitní kování. To s radostí poskytneme a zároveň nainstalujete.

Poptávkový formulář

Pro více informací, radu či doporučení nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme, pomůžeme nebo poskytneme asistenci při montáži.

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz