JAPONSKÉ ROLETY

Stínící technologie japonských rolet vznikla před mnoha staletími na Dálném východě. My ji oblékáme do moderního kabátku tak, aby byla unikátním a funkčním doplňkem vašeho interiéru.

Japonské stěny jsou vhodné pro odstínění velkých ploch. Jednotlivé panely jsou umístěny v kolejničkách připevněných ke stropu místnosti. Díky nim se panely mohou pohybovat a přemisťovat podle vaší nálady. Své uplatnění najdou v domácnosti i v nebytových prostorech k zastínění oken, předělení místností nebo zakrytí policových systémů, oddělení pracovních míst v kancelářích a podobně.

Tradičně se pro japonské rolety používal rýžový papír. Vy si však můžete vybrat ze široké škály dekoračních tkanin. Od lehoučkých záclonovin po neprůhledné závěsové materiály. Látky mohou být i nehořlavé a díky obsahu skelného vlákna jsou japonské rolety vhodné pro alergiky. Jednoduše si navolíte počet panelů, jejich výšku i šířku a způsob ovládání, který může být ruční nebo na dálkové ovládání.

 

japonska-stena-domacnost.JPG

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz