Vnitřní žaluzie - horizontální

Historie

Něco málo z historie vzniku žaluzií. Prapředci dnešních žaluzií vypadali dočista jinak. Původně nebyly vůbec pohyblivé a pouze zastiňovaly pohled do objektu. Byly však nakloněny tak, že ven viděl člověk neomezeně. Samotné slovo pochází z francouzského jalousie, což v překladu znamená žárlivost. Údajně byly inspirací pro žaluzie jakési mřížky, kterými nechal zastínit sultán komnaty svých žen v harému.

Ovládání

Způsoby manuálního ovládání mohou být pomocí řetízku, který poskytuje komfort při manipulaci a skrývá v sobě zároveň funkci pohybu lamel i vytažení celého systému. Druhým a již méně využívaným způsobem ovládání je pomocí provázku, který pohybuje s celým systémem nahoru a dolů. Pohyb jednotlivých lamel zajišťuje otočná tyčka. Oba tyto způsoby ovládání mohou být orientovány buďto na pravou nebo na levou stranu.

 

horizontalni.JPG

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz