Dřevěné a bambusové žaluzie

Dřevo v hlavní roli

Řadíte-li se k milovníkům přírodních materiálů, máme pro vás moderní designovou variantu žaluzií Woodlite z africké vrby Abachi. Dřevo se pyšní absencí jakýchkoliv suků či letokruhů a také velkou velkou hladkostí povrchu. Díky stálé teplotní vodivosti je možno žaluzie použít i ve vlhkostně a teplotně nestabilních prostorách. Lamely umožňují nastavení různé intenzity světelných podmínek a vytváří tak útulné, klidné a harmonické prostředí.

Kvalitní výroba

Základem kvalitních dřevěných žaluzií je použití vhodného materiálu na výrobu lamel a ostatních komponentů. Lamely mohou být vyrobeny nejen ze dřeva, ale i z bambusu. Ty jsou o něco užší než ty dřevěné, a sedí spíše na rozměrově menší plochy. Profesionálně zpracované ovládací prvky, horní krycí lišta a dřevěné lamely z vrby Abachi, tvoří z vašeho domova čisté a příjemné místo k odpočinku.

screenshot-4.png

 

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz