SCREENOVÁ ROLETA ZIP

Dekorativní a velmi stylová screenová roleta ZIP je odolným prvkem proti průniku slunečních paprsků a tepla, zároveň i skvělou alternativou protihmyzových sítí. Vzhledem k jejímu technickému zpracování a umístění látky v postranních lištách je zajištěna vysoká rezistence proti silným povětrnostním podmínkám.

Vizuální provedení screenové rolety ZIP nahrává jejímu použití v rodinných domech i administrativních budovách s vyššími nároky na reprezentativní vzhled. Snadnou manipulaci zajišťuje jednoduché a komfortní motorové ovládání.

Skvělé vlastnosti rolety ZIP z ní činí top produkt mezi screenovými roletami. Kompatibilní především s technologickým konceptem pasivních domů.

 

Screenová roleta ZIP

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz