AKCE 2016!Již 24 let "ladíme" naše produkty dle Vašich přání.

Lomax je jednička na trhu, která Vám přináší špičkovou kvalitu a design. Naše výrobky jsou díky perfektnímu zpracování a precizní profesionální montáži maximálně spolehlivé a budou Vám bez problémů sloužit dlouhá léta.

Pro tuto sezónu máme pro Vás připraveno množství zajímavých akčních nabídek na všechny produkty naší společnosti. Ať už se jedná o garážová vrata, předokenní rolety a žaluzie nebo vchodové dveře, určitě si vyberete z naší široké nabídky vysoce kvalitních výrobků.

Nejlepších akčních cen můžete využít do 30.6. 2016.

LOMAX je stabilní česká firma s dlouholetou tradicí a statisíci spokojených zákazníků. Nabízíme Vám nadstandardní záruky (vrata - 10 let), výrobek ušitý na míru Vašeho domu a dokonale vyladěný dle Vašich představ.

Využijte naši akční nabídku a neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace! 

Uvidíte, že naše kvalitní produkty vlastní české výroby vynikají perfektním zpracováním bez kompromisů a jsou za příznivější ceny, než jste si možná mysleli!

 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz