Akce Lomax podzim 2016 - platí do 31.10.2016


Vážení zákazníci,
již 24 let "ladíme" naše produkty dle Vašich přání. Malý, velký, dřevěný nebo z kamene, Váš dům si zaslouží to nejlepší. Protože uvnitř je Váš domov, uvnitř jste Vy a Vaše rodina.

LOMAX je jednička na trhu, která Vám přináší špičkovou kvalitu a design. Naše výrobky jsou díky perfektnímu zpracování a precizní profesionální montáži maximálně spolehlivé a budou Vám bez problémů sloužit dlouhá léta.

Pro podzimní sezónu jsme pro Vás připravili příjemné osvěžení v podobě zajímavých akčních nabídek na všechny produkty naší společnosti. Ať už se jedná o garážová vrata, předokenní rolety a žaluzie nebo vchodové dveře, určitě si vyberete z naší široké nabídky vysoce kvalitních výrobků.

Akce platí pro objednávky uzavřené do 31.10.2016

LOMAX je stabilní česká firma s dlouholetou tradicí a statisíci spokojených zákazníků. Výrobek ušitý na míru Vašeho domu a dokonale vyladěný dle Vašich představ.

Využijte naši akční nabídku a neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace! Volejte zdarma 800 100 372 nebo odešlete poptávku a naši technici Vás budou kontaktovat. Můžete taky navštívit některého z našich autorizovaných prodejců po celé ČR.

Uvidíte, že naše kvalitní produkty vlastní české výroby vynikají perfektním zpracováním bez kompromisů a jsou za příznivější ceny, než jste si možná mysleli!

 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz