Brány a ploty

Posuvné nesené brány


Samonosná brána je nejmodernějším řešením vjezdu do objektu. Posuvné brány vyrábíme jako samonosné, to znamená, že brána je letmo zavěšená a nejezdí po kolejničce. Jedná se o technické řešení, kdy brána je vynesena nosnou konstrukcí mimo průjezd. Velkou výhodou tohoto systému je, že odpadá problém v zimním období se zmrzlým sněhem, v létě s nečistotami od bláta, štěrku a dalšími nečistotami.

 

brany-a-ploty-posuvne-nesene.jpg
brana-kolejnicova.jpg

Posuvné brány po kolejnici


Pojezdová brána je dobrým řešením tam, kde není prostor pro křídlovou bránu, nebo dostatečný boční prostor pro samonosnou bránu. Posuvná brána s pojezdovými koly se pohybuje po spodní vodící kolejnici instalované do připraveného betonového základu a z tohoto důvodu potřebuje rovnou vozovku. Konstrukční provedení kolejnicových bran je oproti bezkolejnicovým systémům jednodušší a proto i cenově výhodnější. Je však náročnější na stavební připravenost (výkopy a betonování pojezdové kolejnice).

 

Křídlové brány


Křídlová brána je klasickým řešením vjezdu do objektů. Užívá se všude tam kde není boční prostor pro zajíždění brány pojezdové nebo samonosné. Křídlové brány se dodávají jako jednokřídlové nebo dvoukřídlové. U výroby a instalace křídlové brány, je důležité použití kvalitních závěsů křídel (pantů), které musí být dostatečně pevné a hlavně regulovatelné. 

brany-a-ploty-kridlove.jpg 
brana-teleskopicka.jpg

Teleskopické brány


Vjezd do vašeho objektu můžete vyřešit jednoduše a velice elegantně pomocí instalace teleskopické brány. Hodí se jak k rodinným domům, tak k chatám či chalupám. Pokud nemáte u domu dostatek místa pro odsunutí brány, tak teleskopická brána je potom jedinečným řešením. Uspoří boční prostor a zároveň i čas, neboť se teleskopická brána zavírá rychleji. Teleskopické brány se skládají ze dvou a více křídel, která jsou vzájemně propojená. Jedno z křídel je posouváno automatickým pohonem, zatímco druhé a další křídlo přes pomocný převod.

 

 

 

Ploty a oplocení


Vyberte si ze široké nabídky kvalitně řemeslně zpracovaných plotů a oplocení. Naše výrobky zvelebí okolí vašeho domu, firmy, chalupy nebo chaty. Betonové ploty, doplněné kovovými prvky, jsou navíc velice odolné a téměř nesmrtelné. Perfektní a plně funkčí doplněk Vašeho objektu. Námi realizované betonové ploty jsou k vidění například i v okrese České Budějovice.

oploceni.jpg


Poptávkový formulář

Pro více informací, radu či doporučení nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme, pomůžeme nebo poskytneme asistenci při montáži.

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz