bezpečnostní shrnovací mříže

Shrnovací mříže nůžkového typu představují spolehlivou ochranu proti násilnému vniknutí. Odolná konstrukce z kvalitního materiálu ochrání Váš majetek. Tento velmi oblíbený bezpečnostní systém s dlouhou životností lze využít v obchodech, obytných i průmyslových budovách.

Odolný materiál mříže je tvořen ocelovými profily. Majitel jistě ocení jednoduchou obsluhu. Snadné ruční stahování do strany nevyžaduje větší fyzickou námahu.

Velkou předností je variabilita a široká škála použití. Technická řešení tak přímo závisí na vlastních požadavcích zákazníka. Instalace je možná jak do nových, tak i stávajících objektů, do otvoru nebo i před něj, případně za skleněné výplně oken, dveří, výloh, apod.

 

Shrnovací mříže

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz