Bezpečnostní mříže

Microforata

Rolovací mříž Microforata je vhodná pro ochranu výloh, vstupů do obchodů a obchodních center. Mříže budou ale efektivním pomocníkem i do rozestavěných novostaveb, neboť jsou odolné, stabilní a bezpečné. Jsou vyrobené z kvalitní oceli a spojení lamel je zajištěno válcovými zámky. Povrch rolety je pozinkovaný a ovládání je ruční nebo motorové.

microforata.jpg
gala.jpg

Gala

Vstup do obchodů, nákupních center, ale i soukromých objektů bezpečně a spolehlivě zajistí mříž GALA. Krom toho je vhodná pro zajištění výloh. Mříž je rolovací a je vyrobena z ocelových trubek o průměru 18 mm. Povrch mříže je pozinkovaný a ovládání je rovněž motorové nebo ruční. Mříž lze použít do šířky 12 m.

Montecarlo

Bezpečnostní mříž ideální pro ochranu vstupu do obchodu nebo výlohy. Kvalitní a stabilní řemeslné zpracování zajistí bezpečnost a odolnost vůči nepříznivým vlivům. Otvírání může být manuální nebo motorové.

montecarlo.jpg

luxon.jpg

Luxon

Rolovací mříž LUXON je vyrobena z pozinkované plné oceli a její průměr je 9mm. Je vhodná pro použití do maximální šířky 8 m. Trubky jsou spojeny sponkami z lisovaného ocelového pozinkovaného plechu se vzdáleností 180mm. Pro zvýšení mechanické odolnosti lze mezi vlnovky vložit vodorovnou trubku. Ovládání je motorové nebo manuální.

Valentina

Rolovací mříž VALENTINA je vyrobena z plné pozinkované oceli a hodí se pro použití do maximální šíře 16 m. Výška lamely je 100mm. Při instalaci z vnější strany výlohy zajišťuje vysokou a spolehlivou ochranu proti rozbití skla výlohy.

valentina.jpg
 shrnovaci.jpg

Shrnovací mříže

Shrnovací mříže jsou ideální pro ochranu menších výloh, dveří, průchodů a zabraňují potenciálním záškodníkům nepovoleně vniknout do vašeho prostoru. Moderní a technicky dokonalé mříže zajistí bezpečnost a dlouholetou záruku. K zamykání shrnovacích mříží se používá rozvorový zámek, jehož táhla se zasouvají do otvorů umístěných v bočním "U" profilu.

Poptávkový formulář

Pro více informací, radu či doporučení nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme, pomůžeme nebo poskytneme asistenci při montáži.

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz