BEZPEČNOSTNÍ MŘÍŽE VALENTINA

Rolovací mříž Valentina se hodí pro použití až do šířky šestnácti metrů. Ideální je instalace mříže z vnější strany výlohy, případně jiného otvoru se skleněnou výplní – svým plným profilem zajišťuje spolehlivou ochranu proti rozbití skla. Časté je její použití ve výlohách, průjezdech, dveřích, oknech, ale také v pasážích obchodů. Nabízíme dvě varianty ovládání mříže Valentina – manuální nebo motorové

Ekonomickou variantou zabezpečení prostoru tvoří rolovací mříž Valentina. Spíše než mříž připomíná svým vzhledem neprůhledná rolovací vrata.

Důležitým prvkem je její vysoká pevnost a minimální průhyb i v případě většího rozponu. Kvalitní konstrukce mříže je tvořena z plných ocelových profilů, které dokonale uzavírají celý objekt, a to bez možnosti nahlédnutí do prostoru.

 

Bezpečnostní mříže Valentina

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz