BEZPEČNOSTNÍ MŘÍŽE MONTECARLO

Mnoha lety prověřený systém rolovacích mříží Montecarlo zabrání snaze nechtěného vniknutí do prostoru a zajistí tak ochranu vašeho majetku.

Profil tvoří vodorovné ocelové trubky s pozinkovanou úpravou tvarované do jemných vln. Horní a dolní část pancíře zakončuje plná koncová lamela. Mezi vlnovkami se nachází velmi pevné spoje zajišťující maximální odolnost celé konstrukce.

Technicky dokonalá mříž Montecarlo se navíjí ručně na hřídel, je možné opatřit ji motorovým ovládáním. Reprezentativní a vzdušný vzhled předurčuje k použití do výloh obchodů s atraktivním zbožím, vstupů do prodejen, vhodné je její umístění do oken i dveří.

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz