BEZPEČNOSTNÍ MŘÍŽE LUXON

Instalace je vhodná jak do objektů stávajících, tak i nových. Rolovací mříž LUXON lze umístit do výloh, průchodů, výplní oken, dveří, atp. Na základě vašich preferencí, volíme ovládání manuální nebo motorové. Použití do rozponu až osmi metrů.

Zajistěte prostor bytelnou rolovací mříží LUXON. Masivní ochranný systém odradí záškodníky a zabrání potencionální újmě na vašem majetku. Tento oblíbený bezpečnostní prvek se vyznačuje vysokou odolností a dlouhou životností.

Profil rolovací mříže LUXON je tvořen plnými pruty vytvarovanými do elegantní vlnovky. Pevnost kvalitní ocelové konstrukce garantují spoje z lisovaného pozinkovaného plechu. Pro umocnění odolnosti je možné použití vodorovných trubek, které se vkládají mezi jednotlivé ocelové vlny.

 

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz