BEZPEČNOSTNÍ MŘÍŽE GALA

Elegantní rolovací mříž Gala z vodorovně umístěných ocelových trubiček zabrání nepovolenému vstupu a zajistí tak bezpečnou ochranu vašeho majetku. Je velmi odolná a díky svému vzhledu, umožňujícímu volný náhled do prostoru, vhodná především do pasáží a výloh obchodů.

Odlehčená mříž je zhotovena z velice kvalitního materiálu. Spolehlivou konstrukci tvoří pevně spojené díly, které se pohybují ve dvou lištách umístěných po stranách. Celá mříž se navíjí pomocí ručního ovládání směrem nahoru, kde se nachází navíjecí buben. Pro snadnější manipulaci je možná i varianta ovládání motorového.

Oblibu a bezpečnost dokládá univerzální a časté použití mříže Gala. Dodávána je především do míst s reprezentativnějším charakterem – nové, moderní prostory, ale také starší, opticky atraktivní zástavby.

 

Rolovací mříž Gala

Garážová vrata
rolety venkovní
žaluzie venkovní
brány a ploty
markýzy
sítě proti hmyzu
 

jsme na trhu
od roku 1999

Od svého vzniku je hlavním cílem
firmy dodávat zákazníkovi
kvalitní výrobky.
neváhejte náS kontaktovat ohledně
nezávazné kalkulacE, KTEROU VÁM
ZPRACUJEME ZCELA zdarma

O Nás

Jsme rodinná firma a zabýváme se výrobou a montáží garážových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a stínící techniky. Firma byla založena již v roce 1999 a od té doby získala tisíce spokojených zákazníků v privátním i průmyslovém sektoru po celé České republice. Nabízíme závory, parkovací vjezdové systémy, žaluzie, sítě, rolety, markýzy, zasklívání lodžií, bezpečnostní mříže, clony, garážové pohony.


Copyright © 2015 janspinar.cz
Produkce Alistra.cz